система "Віртуальний Університет"
 
Презентація системи в тезах (703 KB)
 

Стислий опис системи

"Віртуальний Університет" - це веб система дистанційного навчання корпоративного рівня, що призначена для вирішення завдань з дистанційного навчання в Україні компаній та навчальних закладів будь-яких масштабів та рівнів. Своєму динамічному розвитку вона завдячує сучасній методологічній архітектурі, розробленій професійною командою, за участі професорського складу кафедри АСОІУ ФІОТ НТУУ "КПІ". Система відповідає вимогам Міністерства освіти і науки України та має розмаїті можливості з тестування учнів, обліку і розвитку курсів, представлення статистики і формування необхідних звітів.

Ціни

Гнучка цінова політика дозволяє створити вигідну пропозицію для кожного: для організації, компанії, навчальних центрів, ВНЗ та загальноосвітніх навчальних закладів України практично з будь-яким, навіть, мінімальним бюджетом і дозволяє зручно та ефективно використовувати нашу систему дистанційного навчання "Віртуальний Університет" для досягнення реальних практичних результатів.

З питань продажу системи звертайтесь будь-ласка до відділу продажу sales@vu.net.uaКонтакти
 

 
Інформаційний відділ info@vu.net.ua
Відділ продажу
Служба підтримки системи
Відділ наукових досліджень
Служба підтримки сайтуСпівпраця та партнерство

 

Якщо ви маєте цікаві пропозиції у співробітництві стосовно застосування, розповсюдження, використання системи дистанційного навчання в Україні "Віртуальний Університет", Ви можете звернутись до нас за адресою електронної пошти: .З повагою, команда проекту
"Система дистанційного навчання "Віртуальний Університет"


© 2007-2019 СДН "Віртуальний Університет" - дистанційна освіта в Україні. Всі права захищено